П`ятниця
19.04.24, 5.05.26

Головна » 2018 » Листопад » 27 » У понеділок, 26 листопада, відбулася загальношкільна лінійка-реквієм до дня пам'яті жертв голодомору.
2.03.52

Запали свічу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.

Ти кажеш, не було голодомору?

І не було голодного села?

А бачив ти в селі пусту комору,

З якої зерно вимели до тла?

Я бачив сам у ту зловісну пору

І пухлих, і померлих на шляхах.

І досі ще стоять мені в очах…

А кажеш – не було голодомору!

26 листопада  2018 року у Вронівецькій ЗОШ І-ІІІ ст.  відбулася загальношкільна лінійка-реквієм «Запали свічу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років».

Підготували та провели захід учні 6 і 7 класів разом із педагогом-організатором.

1933 рік. Найчорніший час в історії України. Жахливо навіть через роки згадувати про цю страшну трагедію, яка пройшла на благословенній землі квітучого українського краю. Досі не віриться, що тут раптом зник хліб, люди залишилися без зернини. І це у врожайний 1932 рік.

Учні нашої школи згадали ці страшні роки та вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув тих страшних голодних років.

Тож будемо з вами жити надією і робити в своєму житі все для того, щоб страшні сторінки історії ніколи не повторилися. А український народ жив, багатів і процвітав по усьому світу своєю щедрістю, добротою, силою, красою та душевністю.

Педагог-організатор,  Грига А.О.

Переглядів: 199 | Додав: woroniwci | Рейтинг: 0.0/0