Субота
27.04.24, 11.50.31

Головна » 2018 » Березень » 26 » 23 березня у школі було проведено виховний захід до Всесвітнього Дня Води.
11.46.47
23 березня у школі було проведено виховний захід до Всесвітнього Дня Води.

Вода – джерело життя (Всесвітній день води)

23 березня у Воронівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся інформаційний захід до Всесвітнього дня води – «Вода – джерело життя» під гаслом – «Природа - вода»

Участь у заході взяли учні 5 – 8 класів.

Під час проведення заходу ми розглянули цікаві факти про воду, визначили що таке вода та яке значення вона має для людей, тварин, рослин та Землі загалом.

Вкінці заходу учні намалювали малюнки, присвячені гаслу інформаційної години, та  написали на «капельках», яке ж значення відіграє вода у їхньому житті і у яких станах вона зустрічається на нашій планеті.

Фотографом нашого заходу був Лаган Олександр – учень 6 класу.

За активну участь у заході учням 5 класу додаються бали у турнірну табличку все шкільного конкурсу «Кращий клас року»:

5 клас – + 15 балів

6 клас – + 20 балів

7 клас – + 10 балів

8 клас – + 5 балів.

Також у школі пройшов конкурс стінгазет до всесвітнього дня води.

За стінгазету учні 5 – 8 та 10 класу отримують + 10 балів у турнірну табличку все шкільного конкурсу «Кращий клас року».

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 181 | Додав: woroniwci | Рейтинг: 0.0/0