П`ятниця
26.04.24, 5.33.23

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » 12 жовтня у Воронівецькій школі відбулося свято День Українського козацтва.
10.10.55
12 жовтня у Воронівецькій школі відбулося свято День Українського козацтва.

12 жовтня учні та вчителі школи провели незабуднє, цікаве та насиче свято-змагання на природі - Козаки - наші предки, а ми їх послідовники!

Козацтву належить особливе місце в історії України та в істо­ричній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України ХУІІ-ХУІИ століть. Його історичне значення складно переоцінити. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. Козак — означає вільна людина.

У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя. Отже, усіх вас ще раз вітаємо зі святом і бажаємо міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги й патріотично­го духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Під час заходу проводилися різноманітні конкурси та забави. Діти варили куліш та юшку, виконували завдання та навчалися у наших козаків сили волі, наснаги до життя і вільного духу.

Переглядів: 218 | Додав: woroniwci | Рейтинг: 0.0/0