07.05.24, 11.42.12

28.01.19, 10.29.56

СЦЕНАРІЙ НОВОГО РОКУ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Мелодія. Виходять ведучі – Дід Мороз та Снігурочка

Дід Мороз Добрий вечір всім присутнім!

Снігурочка Здрастуйте шановні гості!

Дід Мороз Незабаром Новий рік

Переступить наш поріг.

Хай до вас він завітає

З тим, що серце забажає.

Снігурочка Хай лунають жарти всюди.

Тут зібрались веселі люди.

Танці, вірші, пісні, сміх

Прозвучать отут для всіх.

-ЗНовим роком!

Дід Мороз З Новим роком!

Снігурочка Ми розпочинаємо новорічне шоу і передаємо слово учням 6 класу, які підготували для нас кілька мініатюр. Сценки «Панянка-селянка», «Як не треба зустрічати Новий Рік», «Бабуся гості».

Дід Мороз Пісня «Новий Рік» у виконані Беган Аліни та Цимбалюк Марти

Дід Мороз Ми раді вітати усіх присутніх на нашому Новорічному вечорі. Хочемо вам побажати хорошого настрою та позитивних передноворічних емоцій.

Снігурочка Хоч зараз уже вечірній час, але у всіх передсвятковий настрій, всі готуються до зустрічі Нового року. Ми бажаємо вам весело провести час разом із нами. Запрошуємо на нашу сцену учнів 7класу. Казка 3 сечтриці.

Снігурочка Пісня «З Новим Роком, з новим щастям» виконують учні 6 класу.

Дід Мороз Здоров’я, щастя вам усім,

Веселощів і сміху.

Хай Новий Рік до вас іде

І принесе лиш втіху.

Снігурочка Ми усім бажаєм щастя

У Новім Році, що прийде.

Кохання хай горить багаттям

І радість з вами скрізь буде.

Дід Мороз А зараз зустрічайте танець від учнів 9 класу.(Марта, Мар’яна, Віка, Аліна, Наташа)

Снігурочка Новий Рік у мене асоціюється із веселощами, танцями, піснями, неповторним святковим настроєм. Звідусіль лунають радісні вигуки – З Новим Роком!, палахкотять салюти, горять, іскряться бенгальські вогні.

Дід Мороз Так. Атмосфера дуже особлива та чарівна. А продовжують наше Новорічне шоу Казюк Марини, Миколюк Вікторія та Катеринюк Софії, які виконають пісню «Новий рік» .

Снігурочка Святкують новий рік дорослі і діти. Святкують Новий Рік у всіх країнах світу, для когось це сімейне тихе свято, а для когось шумні драйвові вечірки. Незвичне дійство на звичайній новорічній дискотеці продемонструють нам учні класу 9класу. Сценка «На Новорічній дискотеці».

Дід Мороз Пропонуємо вашій увазі Пісню «Три коня» виконують хлопці 7 класу.

Снігурочка У кожного чоловіка є два найбільших стресових моменти, перший – коли програє його улюблена футбольна команда, і другий – коли вчить жінку їздити на автомобілі. А от які ж почуття переповнюють безпосередніх учасників цього процесу, тобто інструкторів, особливо коли на права здає не просто жінка, а бабуся.

Дід Мороз Отже дивимося сценку «Вік не перепона або бабуся здає на права» виконують учні 8 класу.

Снігурочка З новим роком ми щиро вітаємо усіх присутніх та бажаємо вам у новому році жити по-новому. Для вас звучить пісня «Білий сніг» у виконанні Триндюк Марії.

Дід Мороз Новорічна ніч – пора казкова, пора незвичайна і водночас таємнича. У цю пору здійснюються бажання та втілюються у життя казкові мрії. І сьогодні у цьому залі ми хочемо поділитися з вами цим святковим настроєм і передноворічним казковим дивом, а допоможуть нам у цьому учні 7 класу з сценкою «Ріпка на новий лад».

Снігурочка У передноворічну ніч трапляється усяке…. Хтось вірить у краще майбутнє, хтось чекає здійснення бажань і краще життя, а хтось думає як то бути готовим до усього, а хтось готується до своєї першої вечірки без батьків. Зустрічайте Процюка Василя та Бондара Руслана, сценка «Батько і син…»

Снігурочка А ми можемо продовжувати наше новорічне шоу. Тож, пропонуємо вашій увазі танець від учнів 9 класу.

Снігурочка Шановні гості тільки сьогодні і тільки у нас особлива гостя, яка є популярною у всьому світі, яку знають і пам’ятають усі. Зустрічайте гучними оплесками нашу зіркову гостю із піснею «Новогодняя».

Дід Мороз З Новим роком ми вас вітаємо,

щастя всім вам бажаємо,

щоби прожити цей рік без горя та бід,

щоби охоче трудилися, ну а на святі веселилися.

Снігурочка Хай пісні дзвінкі лунають.

Діти горя хай не знають.

Хай щастить завжди і всюди.

Хай здоров’я всім прибуде!

В школі буде все гаразд.

Радість прийде в кожен клас!

Дід Мороз. Із святом зимовим всіх радо вітаєм.

Хайрадість в серця проника.

Веселого вечора щиро бажаєм,

Хай музика тут не змовка.

Снігурочка А зараз прозвучить Пісня «Новий Рік летить по світу» виконують учні 6 класу.

Дід Мороз. Новий Рік особливе свято і кожен його святкує по особливому, ну принаймі для себе. А ми пропонуємо переглянути як же святкуватимуть Новий Рік у царській родині на думку учнів 9 класу. Сценка «Цар одружує доньку…».

Снігурочка Вам дарують пісню учні 7 класу «Вареники».

Дід Мороз Любі наші, друзі щирі!

Скільки тут зібралось вас!

Ви живіть у щасті й мирі,

У здоров’ї повсякчас!

Снігурочка ЗНовим роком вас вітаєм!

Він ступає на поріг,

У житті вам всім бажаєм

Тільки радісних доріг!

Дід Мороз Танець Сін Піяма, що у перекладі означає вечірка, виконують Пасічник Ріта, Лаган Таня та Луцик Вікторія.

Снігурочка ЗНовим Роком всіх вітаю,

Зичу свят веселих вам,

Долі, радості бажаю,

Всім шанованим гостям.

Дід Мороз Сьогодні для суму в нас місця не буде.

Радість і сміх пануватимуть всюди.

Запрошуємо вас танцювати, співати,

Щоб настрій веселий, бадьорий всім мати.

Дід Мороз Для вас звучить пісня «Зима» виконує Цимбалюк Марта.

Снігурочка Зичу вам в цей Новий Рік,

Щоб щасливим був ваш вік.

Ще бажаю щастя й долі,

добра вхаті і на полі!

Вашим родичам, батькам,

Вашим сестрам і братам!

Щоб усе велось віднині

В нашій славній Україні!

Дід Мороз Хай рік буде щасливим,

життя хай розцвітає.

І хай у вашім домі

достаток кожен має.

Снігурочка А ми завершуємо наше свято і бажаємо вам щасливого Нового Року та веселих новорічних свят.

Дід Мороз З Новим Роком !

Снігурочка З Новим щастям!

Разом До нових зустрічей у 2019 році!

Категорія: Мої файли | Додав: woroniwci
Переглядів: 309 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0