30.04.24, 4.05.15

Головна » 2018 » Листопад » 19 » У школі відбулася гра-квест "Свято здоров'я"
11.46.58
У школі відбулася гра-квест "Свято здоров'я"

Свято здоров’я

У рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності 16 листопада у Воронівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено гру-квест «Свято здоров’я». Участь у грі взяло 3 команди – «Вітаміни » учні 6 класу, «Здорова нація» учні 7 класу та  «Антитіла» учні 9 класу.

Завдання командам було пройти всі станції квесту-гри на яких вони виконували найрізноманітніші завдання.

Першим етапом гри було представлення команд, яке включало у себе назву команди, девіз та пісню. Учні дуже постаралися та усі команди відмітилися хорошим захистом та отримали високі бали за представлення команд. Наступним кроком було розповісти гумореску чи анектод, що б стосувався здоров’я. На цьому етапі відзначилися команди «Вітаміни» та «Здорова нація».

Після цього уже команди отримали свої маршрутні і листи і почали змагання. На кожній станції команди намагалися набрати максимальний бал, для цього вони виконували завдання станції.

Після захопливої гри команди здали свої листи для підбиття підсумків. За результами гри-квесту переможцями стала команда «Здорова нація» учні 7 класу, на другому місці опинилася команда «Вітаміни» 6 клас і третє місце вибороли «Антитіла». За перемогу у грі команди отримали грамоти а також приємні сюрпризи.

Завдяки проведеному заході учні показали свої знання з безпеки життєдіяльності, а також навчилися новому.

Педагог-організатор

Воронівецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Грига А.О.

Переглядів: 233 | Додав: woroniwci | Рейтинг: 0.0/0