30.04.24, 3.03.40

Головна » 2018 » Квітень » 25 » У школі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.
10.23.52
У школі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.

Вогонь – друг, вогонь – ворог.

17 квітня у Воронівецькій школі відбувся виховний захід «Вогонь – друг, вогонь – ворог».

Участь у заході взяли учні 1-4 класів.

Під час заходу учні удосконалили свої знання про безпеку поводження з вогнем, наслідки його неправильного використання та дії під час виникнення пожеж та їх уникнення;  учні ознайомилися з правилам пожежної безпеки та з причинами виникнення пожежі. Навчилися правильно діяти в надзвичайних ситуаціях. Сформувалися навички правильної поведінки і впевненість в діях під час пожежі. Були виховані навички обережного поводження з вогнем та взаємодопомоги при виникненні небезпечної ситуації.

Захід проводив учитель початкових класів – Гацко Анатолій Михайлович за підтримки педагога-організатора школи – Григи Альони Олегівни, вчителя інформатики – Пашка Миколи Ярославовича та вчителя початкових класів – Беган Світлани Миколаївни.

Переглядів: 165 | Додав: woroniwci | Рейтинг: 0.0/0